Balkán

Sme radi, že Vás môžeme pozvať k realizácii a tvorbe projektu „Kam vedie nacionalizmus a extrémizmus?“, ktorý sa v tomto roku uskutoční v Chorvátsku, Bosne a Hercegovine, na Slovensku a v Českej republike.

Pozývame 30 pracovníkov s mládežou a učiteľov z vyššie uvedených krajín, aby spolu s expertmi tvorili nové účinné vzdelávacie programy pre mladých ľudí v SR a ČR na predchádzanie radikalizácie, ktoré sa budú môcť využiť vo formálnom i neformálnom vzdelávaní.

Čo nás čaká:

  • 09.-14.06.2018 Študijná cesta do Chorvátska a Bosny a Hercegoviny (Vukovar, Tuzla, Srebrenica a Sarajevo)
  • 27.-29.09.2018 Metodický workshop v Bratislave
  • 22.-24.11.2018 Evaluačný workshop Brno

Záujemcovia z Bosny a Hercegoviny, Českej republiky, Chorvátska a Slovenska sa môžu do projektu prihlásiť do 15.4.2018.

Podrobnosti nájdete v informačnom materiáli v prílohe, na prihlasovacom formulári goo.gl/4GbFp9 a na www.cep.sk/Balkan.

Prosíme Vás o skoré prihlásenie sa. V prípade, že by ste sa nemohli projektu zúčastniť a poznáte niekoho, koho by zaujímal, prosíme Vás o sprostredkovanie informácie o tejto príležitosti. Aktivity sú čiastočne hradené z grantu Erasmus plus. Doplatok účastníka je 190 €. Účastníkom poskytneme: ubytovanie počas všetkých troch aktivít (spolu 10 nocí), stravu, vstupy do múzeí v Sarajeve, služby odborných sprievodcov a tlmočníka, odborný program – prednášky, diskusie,
handouty.

V prípade otázok sme Vám k dispozícii na e-maili projekty@cep.sk alebo kamil@cep.sk alebo telefónnom čísle: Kamil Sládek, CEP Bratislava: +421 905 464 553.

Ďakujeme Vám za Váš záujem a tešíme sa na spoločnú tvorbu vzdelávacích programov.

Infoleták: Kam vedie nacionalizmus a extrémizmus

Popis projektu: Kam vedie nacionalizmus a extrémizmus